Space is Key Tanıtım Videosu

Space is Key, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği eğlenceli bir klasik atari oyunudur. Uygulamanın Android versiyonu ücretsiz olmasına rağmen, malesef iOS versiyonu 1.99 TL'dir. Fakat belirli aralıklarla yapılan kampanyaları yakalaya

Space is Key, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği eğlenceli bir klasik atari oyunudur. Uygulamanın Android versiyonu ücretsiz olmasına rağmen, malesef iOS versiyonu 1.99 TL'dir. Fakat belirli aralıklarla yapılan kampanyaları yakalayarak iOS cihazlarınıza da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyundaki amacınız kontrol ettiğiniz kutuyu zıplatarak engellere çarpmadan geçirmek ve bölümü bitirmek. 100'den fazla bölüm bulunan oyunda bölümler ilerledkçe yapacağınız hareketler çok daha zorlaşmaktadır. Bu nedenle başarılı olmak istiyorsanız keskin gözlere ve sağlam reflekslere sahip olmanız gerekmektedir.

Son zamanlarda klasik atari oyunları yenilenip geliştirilerek karşımıza sıkça çıkmaya başladı. Bu çalışmalardan bir tanesi olan Space is Key'i Android ve iOS cihazlarınıza indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR