Steam Fırsatları #9

Bu ay oyun piyasasında büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Yurtdışında tatil dönemine girilecek olması nedeniyle birçok yeni oyun piyasaya sürülmekte. Steam'de bu hareketlilikten nasibini alıyor. İşte bu hafta karşımıza çıkan Steam Fırsatları: Haftasonu Fır

Bu ay oyun piyasasında büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Yurtdışında tatil dönemine girilecek olması nedeniyle birçok yeni oyun piyasaya sürülmekte. Steam'de bu hareketlilikten nasibini alıyor. İşte bu hafta karşımıza çıkan Steam Fırsatları:

Haftasonu Fırsatları:

Nordic Games Oyunları:

Bir süre önce THQ'nün mirasını devralan Nordic Games'te onlarca oyunda indirim söz konusu. Bu oyunlardan dikkatimizi çekenler şunlar:

  • Darksiders serisi
  • Titan Quest serisi
  • Painkiller serisi
  • Desperados serisi
  • Gothic serisi

Age of Empires II HD:

Gerçek zamanlı strateji oyunu türünün en başarılı temsilcisi olan Age of Empires serisinin 2. oyununun yenilenmiş grafiklere sahip versiyonu bu hafta indirimde. Ayrıca Age of Empires 3'ün Age of Empires 2 ek paketleriyle birlikte yer aldığı Age of Empires kolaksiyonunda da indirim mevcut.

Trine Serisi:

Trine serisi'nin tüm oyunları bu hafta indirimde. Oldukça başarılı bir platform oyunu serisi olan Trine'da güzel grafikler, eğlenceli bulmacalar ve farklı kahramanları kontrol edebilme imkanı oyuncuları bekliyor.

Haftanın Ücretsizi:

Bu hafta ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun olarak Battle Battalions'u tavsiye ediyoruz. Online bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Battle Battalions'ta üs kurma gibi dertlerle uğraşmadan kendi birliklerinizi düşmanlarınızla savaştırabiliyorsunuz.

Yeni Oyunlar:

Call of Duty: Black Ops 3 bu hafta resmi olarak çıkış yaptı. Fallout 4, 10 Kasım'da çıkış yapıyor. Assassin's Creed Syndicate ise 19 Kasım'da çıkıyor.

YORUMLAR