The Walking Dead 2. Sezon Tanıtım Videosu

Telltale Games tarafından yayınlanan ve 2012 yılında yılın ödülünü kazanan The Walking Dead'in devamı The Walking Dead Season 2 için resmi tanıtım videosu yayınlandı. 2. sezonda zombilerle çevrilmiş bir dünyada yetim kalmış olan Clementine adlı küçük bir

Telltale Games tarafından yayınlanan ve 2012 yılında yılın ödülünü kazanan The Walking Dead'in devamı The Walking Dead Season 2 için resmi tanıtım videosu yayınlandı.

2. sezonda zombilerle çevrilmiş bir dünyada yetim kalmış olan Clementine adlı küçük bir kızın hikayesi konu alınıyor. Clementine bu tehlike dolu dünyada tek başına kalmıştır ve hayatta kalmayı çok erken bir yaşta öğrenmek zorundadır.

İlk sezondaki olayların birkaç ay ardından başlayan Clementine'nin macerasında Clementine güvenli bir yer aramaktadır. Fakat Clementine'nin bu arayışı ona yaşayanların en az ölüler kadar, hatta daha fazla tehlikeli olabileceğini göstermiştir.

Oyunda Clementine insani değerlerini ve hayatta kalma içgüdüsünü çelişkiye düşürecek durumlarla karşılaşacak ve kararları hikayenin gidişatını değiştirecek. The Walking Dead 2. Sezon'un ilginç bir yönü ilk sezondaki ve 400 Days'teki kararlarınızın 2. sezonun hikayesini etkileyecek olması.

YORUMLAR