Titanfall 2 Senaryo Modu Fragmanı

Heyecanla beklenen yeni FPS oyunu Titanfall 2 etkileyici senaryo modu fragmanı ile karşımızda. Önümüzdeki dönemde, özellikle de Ekim ayı içinde birbirinden güzel oyunlar çıkış yapacak. Battlefield 1, Mafia 3, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, G

Heyecanla beklenen yeni FPS oyunu Titanfall 2 etkileyici senaryo modu fragmanı ile karşımızda.

Önümüzdeki dönemde, özellikle de Ekim ayı içinde birbirinden güzel oyunlar çıkış yapacak. Battlefield 1, Mafia 3, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, Gears of War 4 Ekim ayı içinde çıkacak hit oyunlar. Bu da her haftaya bir, hatta birden fazla hit oyun düştüğü anlamına geliyor. Titanfall 2 de bu git oyunların arasında, gerçekten de hangi ara hangi oyunu oynayacağımızı bilemiyoruz.

Yayınlanan bu yeni Titanfall 2 fragmanı ise oyun tercihinizi bu oyundan yöne kullanmanız için geçerli bir sebep olabilir; çünkü serinin 2. oyununda senaryo moduna büyük önem veriliyor. Derin bir hikayeyi işleyecek oyunda pilot ve titan adlı savaş robotu arasındaki bağ işlenirken dramatik sahnelerle karşılaşacağız.

Titanfall 2'nin multiplayer modu da yüksek tansiyona sahip olacak. Oyuncular multiplayer maçlarda hem yaya olarak hem de savaş robotlarının içinde savaşabilecekler. Oyun teknolojik olarak da bir hayli yetenekli. 4K çözünürlük desteğine sahip olan oyun PC üzerinde ileri seviye grafik seçenekleri ile birlikte geliyor.

Titanfall 2 28 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapıyor. Ön sipariş için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR