TP-Link NC450 Akıllı Kamera İnceleme

TP-Link NC450 bulut kamerayı bu videoda yakından inceliyoruz.

TP-Link NC450 bulut kamerayı bu videoda yakından inceliyoruz. Bu videoda bu bu verimli ürünün ayrıntılı detaylarını sizlere aktarmaya çalışacağım. 

Şimdi öncelikle bu ürünün en önemli özellikleri her yöne hareket ediyor olması ve bulut destekli olması. Kurulumu ve tüm kullanımı tam kullanıcı dostu olan bu ürününde maksimum çözünürlük 720p olarak belirlenmiş durumda. 720p dediğime bakmayın görüntü kullanılan lensler sayesinde oldukça kaliteli durumda. 

Aynı zamanda genelde yavaş olan internet hızlarını da göz önüne aldığımızda 720p oldukça yeterli bir çözünürlük oluyor. Tüm bunların yanında cihazda microsd kart desteği bulunuyor ve bu sayede karta düzenli kayıt sağlayabiliyor. Kameradaki bir diğer güzel detay görüntüye ve sese karşı dedektöre sahip olması herhangi bir görüntü algılamasında size bildirim atıyor ve direkt akıllı telefonunuzdan kameraya erişim sağlayabiliyorsunuz. 

Ürünün microSD kart desteği 128GB seviyesinde.

Hazır ses dermişken kamerada çift taraflı ses desteğinin bulunduğunuda belirteyim, bu sayede uzaktayken bile kameradan sesiniz evde yankılanabilir. Ve tabi ki gece görüşü çok çok önemli bir konu, bu kamerada yer alan kızılötesi özellik sayesinde 26 metreye kadar gece karanlığındaki alanı net bir şekilde görmeniz mümkün. 

Kamerayı ilk etapta modeme kabloyla bağlayarak kurulum yapmanız mümkün, tp-link cloud’a kayıt olduktan sonra oturum açıp kameraya kurulumu yapıyorsunuz. kurulum bittikten sonra kameranın kablo ile bağlı kalmasına gerek kalmıyor, tp-link camera uygulamasını açtığınızda kameranıza tıklayarak sağa sola yukarı aşağı oynatabilir, gece modunu açıp kapatıp ya da otomatik moda alabilirsiniz. 

TP-Link NC450 Fiyat

 

Son olarak bu kameranın ortalama 600 TL fiyat etiketiyle satıldığını ve gerekli olan ihtiyaçların tamamını karşılamayı başardığını belirtmemde fayda var.
 

YORUMLAR