Trend Micro Project 2020 Tanıtım Videosu

Güvenlik devi Trend Micro, önümüzdeki yıllarda dünyanın ve internetin nasıl görüneceğini gözler önüne sermek için Project 2020 adlı bir web serisinin tanıtım videosunu yayınladı. 2020'nin asıl hazırlanma amacıysa, devletleri ve iş sektörlerini önümüzdeki

Güvenlik devi Trend Micro, önümüzdeki yıllarda dünyanın ve internetin nasıl görüneceğini gözler önüne sermek için Project 2020 adlı bir web serisinin tanıtım videosunu yayınladı.

2020'nin asıl hazırlanma amacıysa, devletleri ve iş sektörlerini önümüzdeki on yıl içerisinde karşılaşabilecekleri siber tehditlere karşı uyarmak. Gelecekte karşılaşılabilecek siber tehditlere odaklanan seri, kullanıcıların bu gibi durumlara önceden hazırlıklı olmasını hedefliyor.

Serinin ilk bölümü 1 Ekim 2013 tarihinde Youtube üzerinden yayınlanacak. Trend Micro Başkan Yardımcısı Rik Ferguson tarafından hazırlanan video serisi oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

İlk bölümü kaçırmamak için Trend Micro tarafından hazırlanan 2020 web sitesini ziyaret ederek abone olabilir ve hatırlatma alabilirsiniz.

YORUMLAR