Tüm Futbol Yıldızları Samsung Reklamında Buluştu

Samsung, Galaxy 11 kampanyası için yayınladığı yeni reklam videosunda futbolun tüm yıldızlarını bir araya toplamayı başardı. Yayınlanan reklam videosunun konusuysa oldukça klişe; dünyanın kurtulmak için son şansı, oluşturulan yıldız futbol takımının rakib

Samsung, Galaxy 11 kampanyası için yayınladığı yeni reklam videosunda futbolun tüm yıldızlarını bir araya toplamayı başardı. Yayınlanan reklam videosunun konusuysa oldukça klişe; dünyanın kurtulmak için son şansı, oluşturulan yıldız futbol takımının rakibiyle yapacağı maçı kazanması.

"Futbol dünyayı kurtaracak" sloganıyla yola çıkan Samsung "Galaxy 11" kampanyası için bir de web sitesi hazırladı.

Dünyayı kurtaracak olan kadro içerisinde hangi futbolcuların yer aldığını merak edenler için liste şu şekilde: Lionel Messi, Aleksandr Kerzhakov , Landon Donovan , Wayne Rooney , Iker Casillas , Lee Chung - Yong , Radamel Falcao , Victor Moses , Stephan El Shaarawy , Wu Lei , Oscar ve Mario Götze.

Reklam videosunu izledikten sonra, Samsung ve yayınladığı reklamlarla ilgili yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşırsanız sevinirim.

YORUMLAR