UFO Gibi Havada Uçabilen İnanılmaz Hoparlör

Eğer teknolojinin daha ne kadar ilerleyebileceği konusunda aklınızda soru işaretleri varsa bu projeye bir göz atabilirsiniz. Mars adı verilen bu kablosuz hoparlör tıpkı bir UFO gizi havada süzülebiliyor ve çarpıcı bir görünüm sunuyor. Bluetooth bağlantısı

Eğer teknolojinin daha ne kadar ilerleyebileceği konusunda aklınızda soru işaretleri varsa bu projeye bir göz atabilirsiniz.

Mars adı verilen bu kablosuz hoparlör tıpkı bir UFO gizi havada süzülebiliyor ve çarpıcı bir görünüm sunuyor. Bluetooth bağlantısı üzerinden cep telefonlarınız, tabletleriniz ve bilgisayarlarınızla eşleştirebileceğiniz Mars şarj edilmeden kesintisiz olarak 8 saat müzik çalabiliyor. Cihazın sahip olduğu kablosuz şarj özelliği, toza ve 3 metreye kadar suya dayanıklı olması, mikrofona da sahip olması, üzerindeki 2 USB çıkışı sayesinde akıllı telefonlarınızı şarj edebilmesi onu benzersiz bir hoparlör yapıyor.

Mars şu an için bağış topluyor ve yeteri kadar destek sağlandığında seri üretimi başlayacak. Mars'ın Indiegogo üzerindeki sayfasına bu bağlantıyı kullanarak göz atabilir ve projeye destek verebilirsiniz:

https://www.indiegogo.com/projects/mars-by-crazybaby-a-levitating-bluetooth-speaker/

YORUMLAR