Videolarınızı Dönüştürürken Düzenlemeler Yapın

Kapsamlı Video Dönüştürücü Freemake Video Converter, akla gelen tüm formatları destekleyen şık ve kullanışlı arayüzü ve kullanışlı araçları ile birlikte tamamen ücretsiz hızlı bir program.

Freemake Video Converter kullanıcılarına sunduğu ektra özelliklerle birlikte Tamindir.com ziyaretçileri arasında popüler. Kendi bünyesindeki DVD yazıcısı ile işlem yaptığınız dosyaları hemen yazdırabiliyorsunuz. -Entegre video editörü sayesinde ufak düzenlemeler de yapabileceğiniz bu program ile kesme, birleştirme ve yön değiştirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğraflarınızdan slayt şovlar hazırlayabilir, arkaplan müziği ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız bu videoları gene program üzerinden ister youtube'a yükleyebilir, isterseniz de DVD'ye yazdırabilirsiniz.

Dönüştürdüğünüz ya da düzenleme yaptığınız videolara uygun geniş çözünürlük seçenekleri arasından uygun olanı belirleyebilirsiniz. Kullanışlı bir çok özelliği bünyesinde barındıran Freemake Video Converter, diğer programlara ihtiyaç kalmadan küçük düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyor. Bu da onu denemeye değer bir program yapıyor.

YORUMLAR