Watch Dogs 2 Çıkış Fragmanı

Ubisoft'un açık dünya tabanlı aksiyon oyunu Watch Dogs 2 önümüzdeki günlerde çıkış yapacak. Watch Dogs 2 henüz çıkmamış olsa da oyunun çık fragmanı önceden yayınlandı. Sinematik görüntülerle başlayan video oyunumuzun ana kahramanı ve bu kahramanın savaştı

Ubisoft'un açık dünya tabanlı aksiyon oyunu Watch Dogs 2 önümüzdeki günlerde çıkış yapacak.

Watch Dogs 2 henüz çıkmamış olsa da oyunun çık fragmanı önceden yayınlandı. Sinematik görüntülerle başlayan video oyunumuzun ana kahramanı ve bu kahramanın savaştığı davayı bize tanıtıyor.

Hatırlanacağı üzere ilk Watch Dogs oyununda Aidan Pearce adlı bir kahramanı yönetmiştik. Watch Dogs 2'de ise Marcus Holloway adlı bir kahramanı yönetiyoruz. Aidan Pearce gibi yetenekli bir hacker olan Marcus Holloway, Watch Dogs 2'de kendisini potansiyel bir suçlu olarak fişleyen CtOS adlı işletim sistemine karşı savaş veriyor. Marcus, insanları manipüle eden ve kurumsal yolsuzluklara fırsat veren bu sistemin foyasını ortaya çıkarmak için DedSec adlı hacker örgütüne katılıyor ve arkadaşlarıyla birlikte yeteneklerini kullanarak CtOS'un açıklarını keşfedip kendisine karşı kullanıyor.

Yayınlanan bu Watch Dogs 2 çıkış fragmanı şu ana kadar oyun ile ilgili olarak açıklanan birçok bilgiyi doğrular nitelikte bir video. Watch Dogs 2'nin PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve Xbox One sürümleri 15 Kasım'da çıkıyor. PC sürümü ise küçük bir gecikmeyle 29 Kasım tarihinde çıkıyor.

YORUMLAR