World of Warcraft 6.1 Yaması İle Bizi Bekleyen Yenilikler

Blizzard bir süre önce yayınladığı son World of Warcraft genişleme paketi Warlords of Dreanor için ilk kapsamlı güncelleme olacak 6.1 yamasını 24 Şubat tarihinde yayınlayacak. Yeni World of Warcraft: Warlords of Dreanor güncellemesi beraberinde kahraman s

Blizzard bir süre önce yayınladığı son World of Warcraft genişleme paketi Warlords of Dreanor için ilk kapsamlı güncelleme olacak 6.1 yamasını 24 Şubat tarihinde yayınlayacak.

Yeni World of Warcraft: Warlords of Dreanor güncellemesi beraberinde kahraman sınıfları için dengeleme değişiklikleri,nin yanısıra kahraman görünümlerinde kozmetik değişiklikler içeriyor. Ayrıca Garrison sistemi için de köklü değişiklikkler söz konusu. Yamanın bir diğer ilgi çeken yönü ise Twitter entegrasyonu. Renk körleri için oyun deneyimini geliştirmek amacıyla yapılan değişiklikler de söz konusu. Videoda bütün bu değişiklikler kısaca özetleniyor.

World of Warcraft'ı önceden oynamadıysanız ve oyunu denemek isterseniz bu bağlantıları kullanarak oyunun Starter versiyonunu oynayabilirsiniz:

YORUMLAR