Yeni Vampir Oyunu Vampyr Çarpıcı Görünüyor

E3 2017 yaklaşırken birbiri ardına bir hayli ilginç oyunlar su yüzüne çıkmaya başladı. Vampyr adı verilen bu vampir oyunu da bu tür ilginç oyunlardan bir tanesi. PlayStation 4 için Kasım ayında çıkış yapacağı duyurulan Vampyr, bizi 20. yüzyılın başlarına

E3 2017 yaklaşırken birbiri ardına bir hayli ilginç oyunlar su yüzüne çıkmaya başladı. Vampyr adı verilen bu vampir oyunu da bu tür ilginç oyunlardan bir tanesi.

PlayStation 4 için Kasım ayında çıkış yapacağı duyurulan Vampyr, bizi 20. yüzyılın başlarına konuk edecek. 1918 yılında, 1. Dünya Savaşı yıllarında geçen Vampyr'de Londra'daki bir salgın hastalık ile bütün olaylar başlıyor. Bu salgın hızla yayılırken oyunumuzun kahramanı olan Doktor Jonathan Reid bu hastalığı durdurabilmek için yemin ediyor. Bir doktor olmasının yanısıra bir vampir de olan Doktor Jonahtan Reid'in laneti ise gündüz tedavi etmeye çalıştığı insanları geceleri avlayarak kana olan açlığını giderecek olması.

Görüleceği üzere Vampyr, sıradışı bir hikayeyle birlikte geliyor. Oyunun ne tür bir oyun olduğu ise bu sinematik videodan anlaşılmıyor. Vampyr muhtelemelen 3. şahıs bakış açısınran oynanan, içerisinde RPG elementlerine de yer veren bir TPS oyunu olabilir. Oyunda hangi kurbanları seçtiğimiz ise hikayenin nasıl şekillendiğini belirliyor.

Vampyr ile ilgili detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde başlayacak E3 2017'de paylaşılacak.

YORUMLAR