Yeti on Furry Tanıtım Videosu

Yeti on Furry, popüler mobil oyun geliştirici AMA Ltd. şirketi tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen 3 boyutlu bir kule savunma oyunudur. Himalaya'ların korkunç yaratığı Yeti'yi yöneteceğiniz oyunda, dağınıza tırmanmaya çalışan dağcılar

Yeti on Furry, popüler mobil oyun geliştirici AMA Ltd. şirketi tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen 3 boyutlu bir kule savunma oyunudur.

Himalaya'ların korkunç yaratığı Yeti'yi yöneteceğiniz oyunda, dağınıza tırmanmaya çalışan dağcıların zirveye çıkmalarını engellemek için elinizden geleni yapmaya uğraşacaksınız.

Yeti'nin özel güçlerini ve yeteneklerini kullanarak dağcıların kalbine korku düşürmeye çalışacağınız ve onları yollarından döndürmeye çalışacağını Yeti on Furry olduça eğlenceli ve komik bir oynanışı sizlere sunuyor.

Himalayaların en korkunç yaratığı olma fikri sizde de heyecan uyandırıyorsa Yeti on Furry'i aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen yükleyerek ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR