Yoga Studio Tanıtım Videosu

Yoga Studio, Android ve iOS mobil cihaz sahibi kullanıcıların satın alarak yararlanabileceği bir profesyonel Yoga uygulamasıdır. Fakat şu an için uygulamanın Android versiyonu geçici süreliğine ücretsiz ve iOS versiyonu ise yüzde 60 indirimli olarak kulla

Yoga Studio, Android ve iOS mobil cihaz sahibi kullanıcıların satın alarak yararlanabileceği bir profesyonel Yoga uygulamasıdır. Fakat şu an için uygulamanın Android versiyonu geçici süreliğine ücretsiz ve iOS versiyonu ise yüzde 60 indirimli olarak kullanıcılara sunuluyor. Eğer evinizde yoga yapma keyfi yaşamak istiyorsanız bu fırsatları kaçırmayarak uygulamayı mutlaka indirmenizi öneririm.

Uygulamalar içerisinde 300'den fazla yoga pozisyonu ve farklı nefes egzersizleri bulunuyor. Üstelik tüm pozisyonların detaylı olarak gösterildiği HD videolar sayesinde hareketleri tam olarak nasıl yapmanız gerektiğini görebiliyorsunuz. Ayrıca her hareket için hareketin hangi kasları çalıştığını gösteren 3 boyutlu resimlerde bulunmaktadır.

Uygulamayı indirdikten sonra eğer daha önce yoga yapmadıysanız başlangıç seviyesinde başlayabilirsiniz. Daha önceden yoga tecrübeniz varsa normal ve gelişmiş modda da başlayabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde hazır programlardan birini seçebilir yada yeterli bilgi seviyesine sahipseniz kendi programınızı da oluşturabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan uygulamanın arayüzü oldukça şık ve modern. Bu sayede kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

İş çıkı stres atmak için Yoga yapmak istiyorsanız fakat yeterli zamanı bulamıyorsanız, Yoga Studio ile evinizde daha rahat ve keyifli bir şekilde yogaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantılarımızı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR