Zombie HQ Tanıtım Videosu

Eğer Android, iOS veya Windows Phone cihazlarınızda oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Zombie HQ oldukça hoşunuza gidecek bir zombi oyunu olacaktır. Ücretsiz olarak oynanabilen bir mobil oyun olan Zombie HQ bize oldukça hızlı ve aksiyon dolu bir

Eğer Android, iOS veya Windows Phone cihazlarınızda oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Zombie HQ oldukça hoşunuza gidecek bir zombi oyunu olacaktır.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir mobil oyun olan Zombie HQ bize oldukça hızlı ve aksiyon dolu bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Oyunda karakterimizi kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve etrafımızı saran zombileri kullanabileceğimiz farklı silah seçenekleriyle birer birer yok ediyoruz. Görevlerimiz bizi bazen hayatta kalmak için gerekli kaynakları toplamaya taşırken bazen de sıradışı zombilerle karşılaşmaya götürmekte.

Zombie HQ'de karagahımızı ve kahramanımızı kişiselleştirerek oyuna renk katabilmemiz mümkün. Eğer bu bol eğlenceli oyunun detaylarına göz atarak oyunu denemek isterseniz bu bağlantıları kullanarak Zombie HQ'yü mobil cihazınıza indirebilirsiniz:

YORUMLAR