ZUtA - Cebinizde Taşıyabileceğiniz Yazıcı

Eğer işiniz ve ya ödevleriniz gereği sıkça çıktı almak zorundaysanız size güzel bir haberimiz var.  İşimizi veya ödevlerimizi gittiğimiz her yerde mobil cihazlarımız ve dizüstü bilgisayarlarımız aracılığıyla yürütebiliyoruz. Fakat hazırladığımız çalışmala

Eğer işiniz ve ya ödevleriniz gereği sıkça çıktı almak zorundaysanız size güzel bir haberimiz var. 

İşimizi veya ödevlerimizi gittiğimiz her yerde mobil cihazlarımız ve dizüstü bilgisayarlarımız aracılığıyla yürütebiliyoruz. Fakat hazırladığımız çalışmaların çıktısını almamız gerektiğinde bu işi gerçekleştirmek ödevin veya projenin kendisini hazırlamaktan daha zor olabiliyor. Günümüzde kullanılan yazıcıların mobil teknolojilere uyum sağlamamış olması nedeniyle çıktı almak her yerde mümkün olmamakta.

İşte ZUtA bu durumu değiştirmek üzere geliştirilen bir portatif yazıcı. Mürekkep püskürtmeli taşınabilir bir yazıcı olan ZUtA'yı her giitğiniz yere götürebiliyorsunuz. Bu küçük ve marifetli cihazı kağıdın üzerine koyduğunuzda çalışmanızı yazdırmaya başlıyor. Cihazın güzel yönü hem bilgisayarlarla hem de akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olması.

ZUtA şu an Kickstarter üzerinden bağış toplamakta ve yeterli bağış sağlanırsa cihaz piyasaya sunulacak. ZUtA hakkında daha detaylı bilgi ve projeye destek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:
https://www.kickstarter.com/projects/1686304142/the-mini-mobile-robotic-printer

YORUMLAR