LikeManager (web)

LikeManager

LikeManager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    135

  • Üretici

    ColorElephant

LikeManager, Facebook üzerinde beğendiğiniz içerikleri bir arada görmenize olanak sağlayan bir uygulamadır.

Facebook’ta beğendiğiniz paylaşımları bir arada sunan bir uygulama olan LikeManager, daha sonra incelemek için beğenip, ancak tekrar bulamadığınız linkleri size sunan bir uygulamadır.

ColorElephant adlı bir Portekiz giriminin geliştirdiği LikeManager, Facebook’ta beğendiğiniz, ya da güncel olarak kullanılan tabirle “like’ladığınız”  paylaşımları keşfetmenizi sağlayan bir uygulama olarak sunuluyor. Facebook üzerinde gezinirken, "daha sonra incelerim" diyerek beğendiğimiz, ancak daha sonra bulamadığımız ya da unuttuğumuz içerikler LikeManager ile açığa çıkıyor.

Uygulamanın kullanımı basit. Uygulamaya Facebook ile giriş yaptıktan sonra, beğendiğiniz gönderilerin yüklenmesini bekliyorsunuz. Beklerken sıkılmamanız için, sayfa üzerine Tetris oyunu entegre edilmiş. Gönderiler yüklendikten sonra, beğendiğiniz linkleri bir arada görüp, inceleyebilirsiniz. Uygulamayı “Daha sonra hatırlat” işlevi gibi kullanabilirsiniz.

LikeManager ücretsiz sunulan bir uygulama ancak bir yere kadar. Ücretsiz sürümde 30 beğeni ve haftada 30 güncelleme sunuluyor. Bunlar bana yetmez diyorsanız, kesenin ağzını birazcık açmalısınız. Kesenin ağzını açmak deyimi sizi korkutmasın, sınırsız beğeni ve saatlik güncelleme istiyorsanız, aylık 1 Euro gibi makul bir ücret ödeyerek Premium üyeliğe geçiş yapabilirsiniz.

YORUMLAR