Springpad

Springpad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    751

  • Üretici

    Tamindir

Hem notlar alıp hem de ortak çalışma alanları yaratabildiğiniz Springpad, şık ve sade arayüzüyle görsel yönden de çok güçlü.

NOT: Springpad servisi yayından kaldırılmıştır

Springpad son günlerin popüler servislerinden Pinterest'in bir benzeri sayılabilecek bir servis. Oldukça şık ve minimalist bir tasarımı olan Springpad'de kendinize not defterleri açarak içeriklerinizi biriktirebiliyorsunuz.

Servisi benzerlerinden ayıran en önemli özelliği açtığınız not defterlerinize e-posta ile istediğiniz kişileri davet edebilmeniz. Yani istediğiniz kişilerle ortak oluşturduğunuz başlıklarınız olabilir. Açılan not defterleri herkese açık olmak zorunda değil. Kişisel olarak geliştirilecek alanlar da yaratabilirsiniz. Örneğin müzik zevkine güvendiğiniz arkadaşlarınızla "dinlenmesi gereken şarkılar" başlıklı bir alan açarak içerik paylaşımında bulunabilirsiniz. Böylece sürekli fikir alışverişi sağladığınız bir alanınız olur. Benzerlerini kitap, teknoloji, internet gibi alanlarda sürdürebilirsiniz.

Diğer Springpad kullanıcılarıyla da etkileşime geçerek en yeni trendleri takip edebiliyorsunuz. Profilinizde kullandığınız renkler ve arkaplanlar oldukça şık bir şekilde kişiselleştirilebiliyor. Yarattığınız ortak çalışma alanlarının tasarım ve görsellik açısından zengin olmasını isterseniz Springpad mutlaka denemeniz gereken servislerin başında geliyor. En akıllı not defteri sloganıyla yola çıkan servisle üzerinde düşünmeniz gereken her detayı kayıt altına alabilirsiniz.

YORUMLAR