Font Creator 8.0 (windows)

Font Creator

8.0
Font Creator
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32,416

  • Üretici

    High-Logic

Bu program ile istediginiz yazi tipini değistirebilirsiniz.Kendi yazı tipinizi oluşturabilirsiniz.

Font Creator kullanıcılara kendi yazı tipi modellerini oluştuma ve mevcut yazı tiplerini değiştirme imkanı veren bir yazı tipi hazırlama programıdır.

Bilgisayarımızda ve internet üzerinde okuduğumuz her metinde font denilen yazı tipleri yer almaktadır. Metinlere kendilerine has bir hava veren bu yazı tipleri kimi zaman bir metini daha rahat okumamıza da yardımcı olabiliyor. Font Creator da bu yazı tiplerini geliştirmek için kullanılan bir font yapma programı.

Font hazırlama işi için kullanabileceğiniz gelişmiş bir yazılım olan Font Creator yazı tipleri yaratmak için kullanabileceğiniz detaylı araçları bir araya getiriyor. Program ile var olan yazı tipleri üzerinde değişiklikler de yapabiliyor, eksik olan harfleri ve karakterleri program aracılığıyla tamamlayabiliyorsunuz. Font Creator ile herhangi bir yazı tipi oluşturma işine başladığınızda veya mevcut bir yazı tipini düzenleme işlemine giriştiğinizde size bütün harf ve karakterler listeleniyor. Bunun yanında çalışmalarınızı tamamlamadan önce yarattığınız harf, karakter veya yazı tiplerinin önizlemelerini görebiliyorsunuz.

 

YORUMLAR