GTA 5 Yazı Tipi

GTA 5 Yazı Tipi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,665
  • DOSYA BOYUTU 0.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ray Larabie

GTA 5 Yazı Tipi ile bilgisayarınızda GTA 5 fontu ile yazı yazabilirsiniz

GTA 5 Yazı Tipi, Grand Theft Auto oyunlarının kendine has yazı tipini bilgisayarlarınızda kullanmanızı mümkün kılan GTA 5 font dosyası.

GTA oyunları kendine has sanatsal tarzlarıyla farklılık yaratmakta. Her yeni GTA oyununda da yeni posterler ve görseller ile görsel olarak tatmin edici bir içerik sunuluyor. Bu görsel stilin değişmez bir parçası olan yazı tipleri bu GTA 5 font dosyası ile bilgisayarınıza taşınıyor.

GTA Yazı Tipi'ni bilgisayarınıza yükledikten sonra bu yazı tipini Word, not defteri gibi metin editörlerinde kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında yazı tipini yüklediğinizde bu yazı tipini resim editörlerinizde de kullanabilmeniz mümkün oluyor ve resimlerinizin üzerinde GTA fontuyla açıklamalar ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede kendi GTA 5 posterinizi oluşturabilmeniz bile mümkün.

GTA 5 Yazı Tipi içerisinde 2 farklı font türü yer almakta. İndireceğiniz arşiv dosyasının içerisindeki tt klasörünün içerisindeki .ttf uzantılı yazı tipi dosyası genel kullanımda ihtiyacınızı karşılayacaktır. Yazı tipini bilgisayarınıza yüklemek için .ttf uzantılı dosyanın üzerine çift tıklamanız yeterlidir.