Print My Fonts

Print My Fonts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 295
  • DOSYA BOYUTU 0.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stefan Trost

Print My Fonts, bilgisayarınızda bulunan tüm yazı tiplerini tek bir listede toplayarak karşılaştırma imkanı sunan ücretsiz bir program.

Print My Fonts, yazı işleri ile uğraşıp sürekli farklı yazı tiplerine ihtiyaç duyarak bilgisayarına indiren kullanıcıların oldukça işine yarayabilecek olan ücretsiz bir program. Program temel olarak bilgisayarınızda bulunan tüm yazı tiplerini listeleyerek size sunar. Windows'un kendi standart ayarlarında yazı tiplerini görüntüleyebiliyorsunuz fakat hepsini birer birer. Bu şekilde zaman kaybı yaşamak yerine hepsini tek bi program üzerinden kontrol etmek bir çok kullanıcının işine yarıyor.

Tüm yazı tiplerini tek bir listede toplama dışında önizleme ve karşılaştırma fırsatı sunan uygulama, istediğiniz bir yazı yazdıktan sonra aynı yazıyı farklı seçeceğiniz yazı tipleri ile size gösterir ve seçenekleri karşılaştırma imkanı sunar. Yazının başında dediğim gibi sürekli yazı işleri ile uğraşan kişiler için bu işlem zamanla oldukça zor ve uğraşlı bir hale gelir. Nedeni ise çok fazla yazı tipinin bilgisayarlarında bulunuyor olmasıdır. Bu nedenle Print My Fonts'u kullanarak tüm türlerini kolayca görebilir ve aralarında karşılaştırma yaparak dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yazı tipleriniliste olarak görüntüleme dışında, dilerseniz PDF yada Word dökümanı olarak kaydedebilir yada popüler resim formatlarında saklayabilirsiniz. Tüm yazı türlerinizi içeren listeyi yazıcıdan çıktı da alarak istediğiniz zaman kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan bu programı bilgisayarınıza hemen indirip denemenizde fayda var.