RoboForm (Windows 8) (windows)

RoboForm (Windows 8)

RoboForm (Windows 8)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RoboForm, milyonlarca kullanıcısı bulunan oldukça popüler bir parola yöneticisidir.

RoboForm, Windows 8 tabanlı tablet ve masaüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir parola yöneticisidir. Favori web siteleriniz ve hesaplarınız için giriş bilgilerinizi hatırlamanıza yardımcı olan uygulama sayesinde hem zaman kazanır hem de güvenli bir şekilde hesaplarınıza giriş yapabilirsiniz.

En çok kullanılan parola yöneticileri arasında bulunan RoboForm’un metro sürümü, parolalarınızı güvenli bir ortamda saklar ve istediğiniz zaman erişme ve düzenleme izni verir. Bir web sitesine giriş yaptığınızda kullanıcı adı ve şifre bölümlerini otomatik olarak doldurur. RoboForm Everywhere hesabınıza giriş yaparak RoboForm’da sakladığınız tüm oturum açma bilgilerine istediğiniz cihazınızdan kolaylıkla erişebilirsiniz. Cihazlar arası senkronizasyon desteği sayesinde mobil cihazınızda kaydettiğiniz şifrelere masaüstü bilgisayarınızdan da erişebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Kolay kullanılabilir bir parola yönetici uygulaması olan RoboForm sayesinde web sitelerine tek tıkla giriş yapabilirsiniz. Oturum açma bilgilerinizi, yer imlerinizi, kimlik bilgilerinizi, kişilerinizi, notlarınızı saklayabilirsiniz. Tüm bunları istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.

RoboForm Özellikleri:

Dahili RoboForm tarayıcı üzerinden web sitelerine kolay erişim
Şifreleri el ile ve otomatik olarak kaydetme seçeneği
Saklanan bilgileri görüntüleme ve düzenleme
Cihazlar arası senkronizasyon