Cameras Online 1.0.0.10 (winphone)

Cameras Online

Cameras Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya üzerinde bilinen ve sevilen yerleri kamera paylaşımlarından takip edebileceğiniz ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Dünyayı gezemeyecek olabilirsiniz, ancak bu noktada kamera ile dünyanın sevilen yerlerini gözlemek istiyorsanız Cameras Online isimli bu Windows Phone uygulaması işinize yarayacaktır. Dünyanın çeşitli yerlerinden alınan kamera görüntüleri sayesinde merak ettiğiniz yerleri görüntüleyip fikir sahibi olma şansını veren bu uygulama elbette de size gerçek gezintinin keyfini yaşatmayacak, ancak ona yakın olan bir deneyimin peşindeyseniz bunu da denemekte fayda var.

Dünya üzerinde en bilinen yerlere yerleştirilen kameraların kayıt videolarını takip edebildiğiniz bu uygulama ile farklı büyükşehirlerin hayat akışını gün içerisinden takip etme şansınız oluyor. Öte yandan sevilen tatil mekanlarını da gözlemleyebildiğiniz bu uygulama ile eğlence mekanları ve tropik sahiller de sizin görüş açınızdan kaçmayacak.

İzlediğiniz videoları değerlendirebildiğiniz bu uygulama sayesinde ilgi çeken veya çekmeyen görüntüler konusunda geri bildirim yapıp daha eğlenceli bir ortam yakalamanız mümkün. Dünya üzerinden webcam görüntülerini açabildiğiniz bu uygulamaya siz de kendi videonuzu ekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirilebilen Cameras Online ile dünyayı ayağınıza getirebilirsiniz.

YORUMLAR