Eurovision Song Contest 1.0.0.1 (winphone)

Eurovision Song Contest

Eurovision Song Contest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eurovision Song Contest, Windows Phone kullanıcıları için hazırlanmış resmi Eurovision şarkı yarışması uygulaması.

Eurovision Song Contest, Microsoft sponsorluğunda hazırlanmış resmi Eurovision şarkı yarışması uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu yıl 60.’sı düzenlenecek olan popüler şarkı yarışmasını izleyemeyeceğim diyorsanız Windows Phone cihazınıza indirerek şarkı yarışmasında olan biteni mobilden takip edebilirsiniz.

Bu yıl da Türkiye’nin katılamadığı, Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleştirilecek olan Eurovision 2015 Şarkı Yarışmasının takipçileri için hazırlanan Eurovision Song Contest Windows Phone platformuna geç gelse de beklediğimize değdi diyebilirim. Tamamen ücretsiz olarak sunulan şarkı yarışması uygulaması hem görsel hem de içerik olarak oldukça başarılı.

60. Eurovision Şarkı Yarışmasında karşımıza çıkan resmi uygulamanın başlangıç sayfasında geri sayım ve haberlere ulaşabiliyorsunuz. Yarı final ve finalin ne zaman yapılacağını ve ne kadar süre kaldığını görebiliyorsunuz. Tabii ki Eurovision’a dair ilgi çekici fotoğraf ve videolar da yer almakta. Bunların haricinde oldukça beğendiğim satın alma bölümü var. Eurovision’da seslendirilecek birbirinden enfes parçaları orijinal ve karaoke sürümlerini tek dokunuşla satın alabiliyorsunuz. Ayrıca Eurovision şarkı yarışmasını anımsatacak hediye eşyaların olduğu bir mağaza da mevcut.

Windows Phone için Eurovision Song Contest uygulamasında yarı finallerin başlamasıyla birlikte yeni özellikler de göreceğiz. Şarkıcılar, şarkılar ve ülkeler hakkında detaylı bilgiler içeren canlı gösteriler, yarışmaya katılanların profilleri, özçekim filtreleri gibi yenilikler Mayıs ayı güncellemesi ile gelecek.

YORUMLAR