Horornis (winphone)

Horornis

Horornis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horornis, Windows Phone platformunda ücretsiz kategorisinde en fazla özellik sunan Twitter istemcisi.

Horornis, Windows Phone telefonunuzdaki resmi Twitter uygulamasını kullanışsınız buluyorsanız ücretsiz indirip kullanabileceğiniz en iyi alternatif diyebilirim.

Windows Phone platformunda resmi Twitter uygulaması bulunsa da diğer platformlardan (hem mobil hem de web tarafında) oldukça geride. Bu soruna çözüm getiren alternatif istemciler mevcut ancak ekstra özellikler sunan başka bir deyişle fonksiyonel olanlar ücretli ve deneme sürümü olarak sunuluyor. Platformda yeni karşımıza çıkan Horornis uygulaması ücretli alternatiflerde bulunan özellikleri fazlasıyla ücretsiz olarak kullanmanıza izin veriyor. Görsel olarak olağanüstü dedirtmese de diğer platformları aratmayan nitelikte olduğunu söyleyebilirim.

Kaydırma hareketiyle zaman akışınız, yanıtlarınız, direkt mesajlarınız arasında geçiş yapmanıza izin veren (bunu yapmayan istemciler de gördüm) Horornis uygulamasında tweeti alıntılama, belli bir kişiyi favorilere ekleyerek tweetlerinden anlık bildirim alma, tweete 4 resim ekleme, tweetleri liste görünümünde okuma, tweetleri başka bir dile çevirme, profilde değişiklik yapma gibi Windows Phone resmi Twitter uygulamasında olmayan özellikler karşımıza çıkıyor ki bunların uygulamanın tüm özellikleri olmadığını belirteyim.

Sıkı bir Twitter kullanıcısı iseniz her an ücretli olabilecek bu uygulamayı ücretsizken Windows Phone telefonunuza indirin derim.

YORUMLAR