MeTweets 2.3.6.0 (winphone)

MeTweets

MeTweets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Resmi uygulamadan daha fazlasını arayanlar için çıkmış ücretsiz bir üçüncü parti Twitter uygulaması.

Üçüncü parti bir Twitter istemcisi olan MeTweets hem geniş kapsamlı kontrol seçenekleriyle hem de kolay kullanımıyla dikkat çeken bir alternatif. Bu nedenle manifestolarında hem yeni başlayanlar için hem de tecrübeli kullanıcılar için doğru seçenek olduklarını iddia ediyorlar. Uygulamaya göz atınca alışık olduğunuz renk temalarından epey bir kopmuş olacaksınız ama vaktinizi ayırıp özelliklerini incelediğinizde bu nokta öne çıkan bir uygulama kullandığınızı anlayacaksınız.

Fotoğraflarınızla konum bildirimi gönderebildiğiniz bu alternatif, Windows Phone için sunulan onca örnek içerisinde becerilemeyen bir noktayı tamamlamış görünüyor. 140 karakteri aşan tweet bildirimlerini akıllı bir şekilde parçalayabilen uygulama, tüm bunları zaman akışı içerisinde bir bütün olarak sunmayı başarıyor.

Uygulama içi bir YouTube oynatıcısı da bulunan MeTweets sayesinde bağlantı adresine tıkladığınızda Internet Explorer aktarması yaşamadan uygulama içerisinden videoları görüntüleyebileceksiniz. Resmi Twitter uygulaması bile Windows Phone üzerinde bu performansı tam anlamıyla yaşatmayı başaramamışken MeTweets önemli bir eksiği kapatıyor.

Belli takipçilerinizi engelleyebildiğiniz bu uygulama sayesinde görüntüde takip ettiğiniz insanların gereksiz paylaşımlarını listede görmek zorunda kalmayacaksınız. Ücretsiz bir uygulama olan MeTweets, Twitter kullanıcılarını memnun edecek birçok pratik özelliği yanında getiriyor.

YORUMLAR