Tivibu Cep 1.0.2.0 (winphone)

Tivibu Cep

Tivibu Cep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tivibu Cep uygulaması ile sevdiğiniz tv programlarını, dizileri, filmleri mobil cihazınız üzerinden seyredebilirsiniz.

TTNET’in yeni nesil televizyon izleme platformu Tivibu'nun mobil uygulamasını Windows Phone telefonunuza yükleyerek 60’ın üzerinde tv kanalını kaliteli ve donmadan izleyebilirsiniz. Nerede olursanız tv keyfi sürebileceğiniz bu uygulamada canlı yayını durdurma ve geri alma, tekrar izleme ve kiralama seçenekleri de sunulmaktadır.

Windows Phone platformu için yenilenen Tivibu uygulaması ile yerli ve yabancı çok sayıda tv kanalı elinizin altında. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman tv programlarınızı ve dizilerinizi izleyebilirsiniz. Vizyondan yeni çıkmış, gişe rekorları kıran vakti zamanının en iyi filmlerinden istediğiniz seçebilir, kiralayarak büyük ekranlı Windows Phone cihazınızdan film izlemenin keyfini çıkartabilirsiniz. Hangi filmi izleyeceğinize karar veremiyorsanız Tivibu’nun önerilerine göz atabilirsiniz.

Film, dizi, belgesel, çocuk, müzik, eğlence, spor içeriklerini istediğiniz zaman izleme kolaylığı sunan Tivibu Cep uygulamasının tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz için TTNET’in mobil cihazlar için sunduğu üyelik paketlerinden uygun olanı seçmeniz ve satın almanız gerekmektedir.

YORUMLAR