BlueStacks

BlueStacks

2.5.41.6576 (Windows)
Editör Puanı: 4/5
4

188 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
BlueStacks
BlueStacks
BlueStacks
BlueStacks
BlueStacks

Android Uygulama ve Oyunları Bluestacks ile Windows Sistemlerde Çalıştırabilirsiniz

Can Çevrim Son güncelleme 4 hafta önce

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarları üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan oldukça gelişmiş bir Android simülatörüdür.

Piyasada yer alan en akıcı ve en etkili Android simülatörlerinden olan BlueStacks'ın kurulumu da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı BlueStacks kurulum işlemini kolayca tamamlayabilir. Kurulum sırasında BlueStacks gerekli dosyaları bilgisayarınıza yüklerken uzun bir süre ekran kilitlenmiş gibi görünebilir ama bu sırada kurulum işlemi devam etmektedir. Kurulum işlemi uzun bir süreç gerektirdiği için sabırla bekleyerek BlueStacks'ın bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasını bekleyiniz.

Kurulum işleminin ardından otomatik olarak çalışmaya başlayacak olan BlueStacks, klasik Android arayüzünü bilgisayarınız üzerine taşıyacak ve eğer daha önce Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullandıysanız, hiç zorlanmadan BlueStacks'ı kullanmaya başlayabileceksiniz.

Bilgisayarınız üzerinde kullanmak istediğiniz Android uygulamaları ve oynamak istediğiniz Android oyunları için öncelikle Google Play Store üzerine sahip olduğunuz Gmail hesabı yardımıyla giriş yapmanız gerekmektedir. Google hesabınızla BlueStacks üzerinde oturum açtıktan sonra istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android oyunlarını bilgisayarda oynamak ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eğer sizler de Android işletim sistemini bilgisayarlarınız üzerine taşımak ve bilgisayarınızda Android kullanmak istiyorsanız BlueStacks'ı mutlaka denemelisiniz.

Not: Bazı sistemlerde BlueStacks yazılımını kullanabilmek için Microsoft .NET Framework paketinin de bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

BlueStacks 2 ile gelen yenilikler:

 • Sekme sistemi sayesinde aynı anda birden fazla Android uygulaması çalıştırma. Bunun anlamı bir sekmede oyun oynarken diğer sekmede mesajlaşma uygulamasını çalıştırıp ikisini aynı anda yapabilirsiniz.
 • Yeni Android uygulaması ve oyunu keşfetme geliştirildi.
 • Oyun oynama deneyimleri geliştirildi.
 • Sadeleştirilmiş arayüz
 • Fotoğraf transfer etme
 • Ekran görüntüsü alma

BlueStacks için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
9,304 / 1,647,109
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
BlueStacks

Çeşitli Popülerleri

 1. BlueStacks
  BlueStacksWindows İçin Android Oyunları ve Uygulamaları Oynatma Programı
 2. Windows 10
  Windows 10Microsoft'un Yüksek Performanslı ve Güvenli İşletim Sistemi
 3. Odin3
  Odin3Android Yazılım Güncelleme Programı
 4. Counter Strike
  Counter StrikeCounter-Strike 1.5 Sürümü İçin Türkçe Dil Paketi
 5. Windows 7 USB/DVD Download Tool
  Windows 7 USB/DVD Download ToolWin 7 ISO Kopya Oluşturma Aracı