ADW.Launcher 1.3.3.9 (Android)

ADW.Launcher

ADW.Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,394

  • ÜRETİCİ

    AnderWeb

Android cihazlar için ücretsiz ve kullanışlı launcher uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda başlangıç ekranınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz uygulamalara launcher denilmekte. Markette bir çok launcher uygulaması var fakat birçoğu birbirine benziyor. Aralarından ayrılan ve kendini gösteren, on milyondan fazla kişi tarafından indirilen uygulamalardan bir tanesi ise ADW.Launcher.

ADW.Launcher'ı diğerlerinden farklı yapan bazı özellikler var elbette. Öncelikle neredeyse bütün Android cihazların bütün versiyonlarıyla uyumlu olduğunu söylemek mümkün. Telefonunuzu en ince ayrıntısına kadar kişiselleştirecek ve özelleştirecek özelliklere de sahip.

Binlerce tema ve duvar kağıdı ile diğer popüler launcherların temalarını destekleme özelliği, temalarda ikonları, klasörleri ve çubukları istediğiniz gibi eşleştirme özelliği, uygulamaları sınırsız sayıda gruplara ayırma ve istemediklerinizi gizleme imkanı ve gerçekten hızlı çalışan arayüzle ADW.Launcher denemeye değer.

Ayrıca hızlı erişim için çeşitli el hareketleri (aşağı yukarı kaydırma, iki parmakla kaydırma gibi) de uygulamada sizi bekliyor. İkon editörü ile kendi özelleştirilmiş ikon ve kısayollarınızı yaratabilir, widgetlerı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

YORUMLAR