CloudPlayer 1.0 (Android)

CloudPlayer

1.0
CloudPlayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CloudPlayer uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan bulut depolama servislerindeki müziklerinizi kolayca oynatabiliyorsunuz.

CloudPlayer uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarında kolaylıkla müzik dinlemelerini sağlayan etkili ve güzel görünümlü bir müzik oynatıcı olarak karşımıza çıktı. Ancak onu diğer pek çok oynatıcıdan farklı kılan yanı ise bulut depolama servislerinde yer alan müzikleri de oynatabilmesi ve böylece diğer müzik servislerine aboneliğe gerek kalmadan kendi bulut deponuzda yer alan MP3’leri dinlemenize olanak tanıması. Ücretsiz olarak sunulan ve kullanım kolaylığını ilk hedefi olarak koyan CloudPlayer, müzik tutkunlarının tercihleri arasında yer alacaktır.

Uygulamanın materyal dizayn anlayışına göre tasarlanmış olması sayesinde en son Android sürümleriyle bütünleşik bir görünüme sahip olması kullanıcıların hoşuna gidecektir. Müzik dinleyebilmeniz için hem Android cihazınızın kendi hafızasında yer alan parçaları görebilen ve çalabilen, hem de OneDrive, Dropbox ve Google Drive depolama servislerinde yer alan parçaları oynatabilen uygulama, böylelikle her an her yerden tüm parçalarınıza erişebilmenizi sağlıyor.

İsteyen kullanıcıların depolama servislerindeki şarkıları offline dinlemek üzere telefonlarına aktarabilmeleri de tabii ki kullanım kolaylığı sağlayan etmenlerden. Bunun yanında veri transferini engellemek isteyenler için buluttaki müzikleri görmezden gelme gibi seçenekler de mevcut.

10 bantlı bir ekolayzıra sahip olan CloudPlayer, dilerseniz 17 farklı hazır ekolayzır setini kullanmanıza ve hatta preamp’ı kullanarak sesi daha da arttırmanıza olanak tanıyor. Sadece MP3 değil, aynı zamanda FLAC, ALAC, AAC, OGG, M4A, WAV ve diğer formatlarda da müzik oynatabilen uygulama, herhangi bir sorun yaşamadan tüm müziklerinize erişmenizi garanti ediyor.

Chromecast ve AirPlay desteğine de sahip olan CloudPlayer, her an her cihazınızdan müzik dinleyebilmeniz için gereken herşeyi sunmayı başarıyor. Yeni ve her yerden müziklerinize erişmenizi sağlayacak bir medya oynatıcı arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR