Doit.im 4.0.12 (Android)

Doit.im

Doit.im
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doit.im uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızda kolayca tüm yapılacaklar listelerinizi ve işlerinizi yönetebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerimizde yer alan takvim yahut görev yönetimi uygulamalarının pek çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamadığı ortada. Zira bu uygulamalar genellikle fazla genel ve özensiz oluyorlar ve kullanıcıların daha fazla detay içeren ve geniş olanaklara sahip görev yöneticilerine ihtiyaçları olabiliyor.

Doit.im uygulaması da işinize yarayabilecek kaliteli yapılacaklar listesi ve görev yönetimi uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve kolayca kullanabileceğiniz basit bir yapıya sahip olması ise tüm görev ve listelerinizin hızlıca düzenlenebilmesine imkan tanıyor.

Her ne kadar tüm fonksiyonları ücretsiz sürümde aktif olmasa da uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak uygulamanın daha gelişmiş sürümüne ulaşabilirsiniz. Genel olarak ücretsiz sürümde yapabileceklerinize kısaca göz atacak olursak;

  • Farklı seviyelerde görevler açma
  • Görevleri düzenleme ve paylaşma seçenekleri
  • Birden fazla cihazdan tek hesaba ulaşabilme
  • Profil resmi ekleyebilme
  • Hedef belirleme seçenekleri

GTD metodolojisi adı verilen görev yönetimi sistemi ise uygulamanın en verimli şekilde görevlerinizi yönetme olanağı vermesini sağlıyor. Bu sistem sayesinde görev sıralamalarınızı aktif bir şekilde düzenleyebiliyor, en hızlı yoldan yeni görevlerinize geçiş yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR