Electro Shack

Electro Shack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Electro Shack ile müzik dinleme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz

Electro Shack elektro müzik seven kullanıcılara bu müzik türüyle ilgili en güncel içerikleri ücretsiz olarak sunan, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir müzik uygulamasıdır.

Video izleme ve müzik dinleme amacıyla geliştirilmiş bir uygulama olan Electro Shack en yeni elektronik dans videolarını ve parçalarını parmaklarınızın ucuna taşıyor. Uygulamada favori DJ'lerinizden, festivallerden ve birçok farklı etkinlikten elde edilmiş videoları seyredebilmeniz mümkün. Electro Shack farklı içerikler sunan birçok elektro müzik kaynağını bir araya topluyor ve bütün bu içeriği kolay, eğlenceli ve şık bir şekilde beğeninize sunuyor.

Electro Shack ileri seviye bir çalışma mantığına sahip. Uygulama farklı kaynaklardan elde ettiği içerikleri analiz ediyor ve bu içerikleri farklı kategoriler altında toplayarak kullanıcıya sunuyor. Kullanıcı bu kanallardan dilediğini tercih ederek istediği videou izleyebiliyor, DJ setlerine veya remixlere ulaşabiliyor.

Electro Shack beğendiğiniz içerikleri de kolayca paylaşma imkanı sunmakta. Electro Shack ile beğendiğiniz parçaları uygulama içerisinden direkt olarak Facebook veya Twitter üzerinde paylaşabilir veya e-posta yoluyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

YORUMLAR