Hidden Artifacts 1.2 (Android)

Hidden Artifacts

1.2
Hidden Artifacts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hidden Artifacts, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Hidden Artifacts, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu. Kayıp eşya bulma tarzı gizem dolu oyunları seviyorsanız bu oyunu da beğeneceğinizi düşünüyorum.

Hidden Artifacts aslında adından da anlaşılacağ üzere sizi geçmişe götürüyor. Gizem ve araştırma dolu bir dünyanın içine gireceğiniz oyunda saklı kalmış gerçekleri ortaya çıkarıyorsunuz. Amacınız ise Da Vinci'nin şifresi gibi gizemleri açığa çıkarmak.

Londra ve Roma gibi tarihi, güzel ve heyecan dolu mekanlarda oynayacağınız bir oyun olan Hidden Artifacts adından da belli olduğu üzere bir kayıp eşya bulma oyunu. Yani size verilen altta adı geçen eşyaları ekranda bulup dokunmanız gerekiyor.

Fakat bununla birlikte oyun yalnızca eşya bulma kısmıyla kendini sınırlamamış, oyunda ilerlemek için farklı farklı pek çok bulmacayı da çözmeniz gerekiyor. Bunlar da kasaların şifreleri, ve labirentler gibi oyunlardan oluşuyor.

Oyun aynı zamanda heyecanlı bir de hikaye akışı ve enteresan karakterler sunuyor. Böylece oyuna daha çok kendinizi verebiliyorsunuz. Oyun boyunca 6 birbirinden farklı dosyayı çözme şansına da sahipsiniz.

Bununla birlikte oyun boyunca altınları toplayarak ilerlemeniz ise sizin yararınıza oluyor. Daha sonra bu altınları daha fazla zaman satın almak için kullanabiliyorsunuz. Yine oyuna Facebook ile bağlanıp arkadaşlarınızla oynama şansınız var.

Oyunun boyutunun yüksek olması ise hem olumlu hem de olumsuz diyebilirim. Olumsuz çünkü telefonunuz kaldırmayabilir, olumlu çünkü bilgisayar oyunu niteliğinde grafiklere sahip olduğunu gösteriyor.

Eğer siz de kayıp eşya bulma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR