Ichi

Ichi
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ichi Android için tek tuşla oynanan bir bulmaca oyunudur.

Sürekli aynı tarzda oyunlar görmekten sıkıldıysanız size bir önerimiz var. Ichi, Android için geliştirilmiş basit görünen fakat hem eğlenceli hem de zorlayabilen bir bulmaca oyunu.

Oyun oynarken tüm parmaklarınızı kullanmak oyun kontrolünü arttırır, evet; fakat bazen tek tuşla oynayabileceğiniz karmaşadan uzak bir oyuna ihtiyaç duyarsınız, işte Ichi o oyun olabilir. Oyalanacağınız arayüzü basit, mantığı basit fakat uzun süre sıkılmadan bırakmadan oynayabileceğiniz Ichi, farklı şekillerdeki labirentlere benzeyen bir kutunun içinde geçiyor. Oyunun size sunduğu hazır taslak oyunları hemen oynayabileceğiniz gibi, kendi oyun alanınızı da yaratabiliyorsunuz. O kadar çeşitli ki, oyunda bugüne kadar 10 binin üzerinde farklı oyun alanı yaratılmış durumda. Labirentin içinde altınlar, tek tuşla döndürülebilen engeller ve bu engellere çarparak altın almayı sağlayan bir kayan ışık var. Bir oyunda ne kadar engel, ışık, altın olacağın karar verebiliyor, oluşturduğunuz oyun alanını arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Seviyesini kendiniz ayarlayarak sıkıcılıktan kurtarabildiğiniz bir oyunun telefonunuzda bulunması otobüste, marketteki kasa sırasında, sıkıcı ziyaretlerde neşenizi yerine getirecek bir oyun yaratmanızı sağlıyor. Oyun içi satın almaya gerek kalmadan sadece ilk indirmede ücretini özeyip doya doya kullanabildiğiniz, oyun yorumcularından övgü toplayan Ichi'yi denemenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR