Android İçin En İyi Kelime Oyunları

Kelime oyunları belki de tarihi en eskiye dayanan oyunlardan birisi olabilir. Aynı zamanda çok eğlenceli olan bu tarz oyunları her yaştan insan severek oynayabiliyor. Tabu, Scrabble gibi masa oyunları haline de gelmiş olan bu kelime oyunlarıyla boş vakitl

Android İçin En İyi Kelime Oyunları

Kelime oyunları belki de tarihi en eskiye dayanan oyunlardan birisi olabilir. Aynı zamanda çok eğlenceli olan bu tarz oyunları her yaştan insan severek oynayabiliyor. Tabu, Scrabble gibi masa oyunları haline de gelmiş olan bu kelime oyunlarıyla boş vakitlerinizi değerlendirirken hem eğlenip hem de yeni şeyler öğrenebiliyorsunuz.

Aynı zamanda kelime oyunları mobil cihazlarda oynamak için en ideal oyun tarzlarından bir tanesi. Küçük ekranda aksiyon oyunlarını oynamak ne kadar zorsa kelime oyunlarını oynamak da o kadar kolay. Çünkü genellikle oyunlarda tek yapmanız gereken harflere tıklamak ya da bir yerlere taşımak oluyor.

Biz de bugün Tamindir ekibi olarak sizler için Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kelime oyunlarını derledik. Hem Türkçe hem de İngilizce kelime oyunları olduğundan iki kategoriye ayırdık. Türkçe kelime oyunlarıyla boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde doldurabilir, İngilizce olanlarla da dil bilginizi geliştirirken güzel vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR