Mojostreet

Mojostreet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Konum paylaşılırken işinize yarayacak telefon numaralarını sunmak konusunda ödün vermeyen ücretsiz bir uygulama.

Konum belirleme ve iletişim teknolojisini birleştiren bir uygulama olan Mojostreet arkadaşlarınızın bulunduğu yerleri belirleyen bir sosyal medya aracının ötesinde bir hizmet sunuyor. Etrafınızda bulunan mekanların telefon numaralarını size sıralayan uygulama üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz. Böylece telefon konuşmasıyla rezervasyon veya acil bilgi alma gibi seçeneklere tek bir uygulama üzerinden ulaşırken arkadaşlarınızın aktivitelerini de yakıntan takip etmeniz kolaylaşıyor.

Uygulama içerisinden erişebileceğiniz yerleri kategorilerle anlatmak gerekirse, restoranlar, kafeler, güzellik salonları, alışveriş mağazaları, eğlence merkezleri, sinema salonları, turistik bölgeler, araç kiralama ve benzin istasyonlarına dair bilgiler edinebiliyorsunuz. Google GPS haritasıyla etkileşimli çalışan uygulama Facebook bağlantısı aracılığıyla uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınız ile yeni bir bağlantı imkanı sunuyor.

Android için ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ABD'de olduğu kadar detaylı bir hizmet sunamıyor. Buna örnek olarak kampanya ürünlerini takip etme ve bilet satın alma gibi seçenekleri örnek gösterebiliriz. Fakat bunun haricinde Türkiye üzerinde de Mojostreets kullanılabilecek bir uygulama.

YORUMLAR