Pandora Radio (Android)

Pandora Radio

Pandora Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pandora hesabınızı mobil cihazınızdan takip edebileceğiniz bu uygulama ile sınırsız müzik dinleme keyfi yaşayabilirsiniz.

Yeni müzik çalışmaları keşfetmek istiyorsanız ancak istediğiniz sonuçları elde edebileceğiniz bir uygulama bulamadıysanız senelerdir kaliteli bir hizmet veren Pandora'nın mobil uygulamasına, Pandora Radio isimli bu uygulamaya göz atmanızda yarar var. İstediğiniz şarkıcının, şarkının veya müzik türünün ismini arama motoruna girmeniz durumunda çıkacak olan sonuçlar size liste halinde öneriler sunuyor. Size zel oynatma listeleri ile bu sıralı seçeneklerin her birini ardı arkasına dinleyebiliyorsunuz.

1960'lı yıllardan beri engin bir müzik arşivini kendi veritabanında bulunduran Pandora Radio ile 100'e kadar kişisel oynatma listesi oluşturmanız mümkün. Uygulamayı kullanmak için bir Pandora hesabı açmanız gerekiyor ve bu işlem sonrası Pandora Radio sizin için ücretsiz olan bir hizmet.

Pandora hesabınız yoksa, uygulama içerisinden bir hesap oluşturmanız mümkün. Hesabınız varsa, masaüstü kullandığınız web hizmetininde oluşturduğunuz oynatma listelerine direkt erişiminiz oluyor. Sizin için çıkan arama sonuçları ve tavsiyelere sıfırdan başlamak zorunda kalmamanız da ciddi bir avantaj. Pandora hesabınız varsa ve hizmeti kullanıyorsanız Android cihazınızda bu uygulamayı mutlaka bulundurmanızı öneriyorum.

Eğer reklamsız bir kullanımı tercih ediyorsanız aylık bir hizmet bedeli karşılığında Pandora One üyesi olup oynatma listelerini reklamsız bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. Bunun haricinde ise uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz.