Safe Camera 3.1 (Android)

Safe Camera

3.1
Safe Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz.

Safe Camera uygulamasıyla, Android cihazlarınızda bulunan ve başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğrafları sadece sizin çözebileceğiniz şekilde şifreleyebiliyorsunuz.

AES-256 şifreleme algoritmasını kullanan uygulama, bu sayede şifrelerin kolay çözülmemesini sağlıyor. Özel fotoğraflarınızın başkalarının eline geçmesinden ya da görmesinden çekiniyorsanız, en temel önlem bu fotoğrafları şifrelemek olacaktır. Aynı zamanda kamera modülü içeren ve uygulama üzerinden de fotoğraf çekebileceğiniz gibi bu fotoğrafların da otomatik olarak şifrelenmesini sağlayabilirsiniz.

SD kartınızın içerisinde bulunan şifrelenmemiş fotoğraflarınız varsa, endişelenmenize gerek yok. SafeCamera, hem uygulama üzerinden çekilen fotoğrafları hafıza kartına şifreli gönderiyor hem de karttaki fotoğraflarınızı şifrelemenizde sizlere yardımcı oluyor. % 100 güvenli depolama sağlayan SafeCamera ile artık tüm özelinizi saklayabilirsiniz.

Uygulamayı kurduktan sonra; SD kart okuma, şifreleme ve yazma izinleri, kamera erişim izni ve uzun işlemler yaparken ekranı açık tutmak için yetkilendirme isteyecektir. Bunlara onay vermenizde herhangi bir sakınca yoktur.

YORUMLAR