Schoold 1.1.1.4 (Android)

Schoold

Schoold
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Schoold, özel okulda okumak isteyenlerin yardımına koşan okul ve fiyat karşılaştırması yapabilen mobil bir uygulama.

Android üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Schoold uygulaması, üniversiteyi özel okulda okumak isteyenlerin oldukça işine yaracak. Çünkü uygulamanın içerisinde bulunan okullar hem çok popüler hem de günlük hayatta kolay kolay fiyat bilgisine ulaşamayacağınız ülkelerde.

Schoold, onlarca farklı üniversite arasından arama yapabiliyor. Tabi filtreme seçeneği olarak ilk başta Schoold uygulamasına okumak istediğiniz bölümü yazıyorsunuz. Okumak istediğiniz bölüme ait olan üniversiteleri bu sayede kolaylıkla bulabilirsiniz Ama özel üniversiteleri birbiri ile karşılaştırmak isterseniz o zaman da işinizi Schoold görebilir. Yeni nesil karşılaştırma aracı sayesinde, özel okulları fiyatına ve tercih eden öğrenci sayısına oranla kıyaslayabiliyor. Bu kıyaslama sonucunda en iyi eğitim veren okulu veya en ucuz okulu rahatlıkla bulabilirsiniz.

Schoold üzerinden bulduğunuz herhangi bir üniversite hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve diğer kullanıcılar tarafından canlı destek alabilirsiniz. Eğitim konusunda oldukça fazla bilgiye sahip olan Schoold'u, özel üniversiteye gitmeseniz bile fiyatları öğrenmek için kullanabilirsiniz. Mesela Türkiye’de yer alan okulların kalitesini, yurt dışında yer alan üniversitelerin kalitesine oranını fiyatına göre öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR