WryPix Camera

WryPix Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WryPix Camera ile fotoğraflarınıza çok daha güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz

WryPix Camera kullacılara fotoğraf filtreleme ve resimlerini çok daha güzel bir görünüme kavuşturma imkanı veren bir fotorğaf efekti uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kamera uygulaması olan WryPix Camera size gerçek zamanlı olarak fotoğraflarınıza filtreler ekleme imkanı veriyor. Normalde telefonumuzun kamerasını kullanarak çektiğimiz fotoğraflar ortam ışığı gibi nedenlerden ötürü yalın haliyle beklediğimiz gibi görünmeyebiliyor. WryPix Camera ile fotoğraflarımıza 2. bir dokunuş yapabiliyor ve fotoğraflarımızı sıradan olmaktan kurtarabiliyoruz.

WryPix Camera içerisinde kullanıcılara çok sayıda farklı fotoğraf filtresi seçeneği sunulmakta. Kullanıcılar bu fotoğraf filtrelerinden birini seçerek anında fotoğraflarına ekleyebiliyorlar. Ayrıca kullanılan bu fotoğraf filtreleri üzerinde de oynama yapabiliyorsunuz ve kendi filtrelerinizi oluşturabiliyorsunuz. Bu iş için farklı değerleri değiştirebilmektesiniz.

WryPix Camera'nın özellikleri şu şekilde:

  • 100'ün üzerinde farklı fotoğraf filtresi
  • Düzenleme ve filtre birleştirme seçeneği
  • Kolay kullanım

YORUMLAR