Sevgililer Gününü Yalnız Geçirmek İstemeyenler için En İyi Flört Uygulamaları

Sevgililer gününde yalnız kalmak istemeyenler için en iyi flört uygulamalarını bir araya getirdik.

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirmek İstemeyenler için En İyi Flört Uygulamaları

Sevgililer gününü yalnız geçirmek istemeyenler için en iyi flört uygulamalarını bir araya getirdik. Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Bir sevgililer günü daha geldi çattı. Herkes sevgilisiyle güzel vakit geçirmek için çeşitli planlar üzerinde yoğunlaşmışken, kendinizi yalnız hissediyor olabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızı yanınızdan ayırmadığınız gibi, yanınızdan ayırmadığınız bir sevgili bulmanız için hazırladığımız listeyi incelemenizi öneririz. Uygulamaları telefonunuza indirin, hayatınızın aşkını bulun ve delicesine sevin, kıskanın, aşk acısı çekin. Şaka bir yana, isterseniz uygulamaları incelemeye başlayalım.

Badoo

231 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan uygulama, bu alanda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Mobil ve masaüstü cihazlar üzerinden kullanılabilen Badoo ile yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir ve hatta buluşma bile ayarlayabilirsiniz. Konumunuzu kullanarak, yakınınızdaki kullanıcıları listeleyebilirsiniz. Ortak ilgi alanlarınızın olduğu kişileri bularak onları beğenebilir, beğendiğiniz kişi de sizi beğenirse sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Tinder

En çok tercih edilenler arasında yerini alan Tinder uygulaması da beğenmeye dayalı çalışıyor. Yakınınızda bulunan ve sizi beğenen kişileri tespit edebileceğiniz uygulamada, sizi beğenen kişiler arasından sizin de birini beğenmeniz durumunda o kişiyle sohbet etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

happn

happn aynı yerdeki potansiyel taliplerinizi keşfetmenize veya aynı yerde bulunup konuşmaya çekindiğiniz kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olan bir arkadaşlık uygulaması. happn kullanıcıları kendileriyle aynı yerde bulunan diğer happn kullanıcılarını uygulama üzerinden keşfedebiliyorlar ve ortak ilgi alanlarını, arkadaşlarını görebiliyorlar. Eğer iki tarafta birbirine onay verirse yazışabiliyorlar ve bir çay içmeye gidebiliyorlar. 

Twoo

Twoo gün geçtikçe artan kullanıcı sayısıyla dikkat çeken bir arkadaşlık uygulaması. Twoo'da çeşitli filtreler kullanarak kendinize uygun partner adaylarını arayabilir, profillerine göz atarak onlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar birbirlerinin farklı fotoğraflarına da göz atabiliyorlar. Twoo profiliniz ziyaret edildiğinde size bildirimler veriliyor. Bu sayede kimin sizinle ilgilendiğini öğrenebiliyorsunuz: 

Skout

Dünya’nın her yanından kullanıcıların bir araya geldiği Skout uygulaması ile durum güncellemeleri, fotoğraf ve video paylaşımı gibi özellikler bulunuyor. Beğendiğiniz birini bulursanız direkt olarak onunla konuşmaya başlayabilir, ya da daha sonra sohbet etmek üzere favorilerinize ekleyebilirsiniz. Eğer şansınıza güveniyorsanız, cihazınızı sallayarak rastgele biriyle sohbet etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

InstaMessage

Instagram’daki kullanıcıların birbirleriyle mesajlaşmasını sağlayan uygulama ile Instagram’daki popüler kişilere ulaşarak şansınızı deneyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı da mesaj olarak gönderebilme imkanı sunan uygulama ile özel olarak fotoğraf alış-verişi de yapabilirsiniz.

 

Blendr

Konsept olarak Badoo uygulamasına benzeyen Blendr ile karşılaşmalar oynayarak karşınıza çıkan kişileri beğenip, favorilerinize ekleyebilirsiniz. Karşı taraf da aynı şekilde sizi beğenince direkt olarak sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz. Ayrıca profilinizi gezen kişileri de ayrı bir bölümde görebilir, yakınınızda bulunan kişileri listeleyebilirsiniz.

Lovoo

Şık arayüzüyle birlikte başarılı bulduğum bir diğer uygulama da Lovoo adlı uygulama. Yakınınızdaki insanları bularak fotoğraflarına ve hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Onları beğenerek sohbet etmek için ilk adımı atabilirsiniz. Eşleşmeler sayesinde size uygun adayı gösteren uygulama aracılığıyla aradığınız kriterlerdeki kişileri kolaylıkla bulabilirsiniz.

OkCupid Dating

Dünya’nın her yerinden çeşitli arkadaşlıklar kurmak ya da buluşmalar ayarlamak için kullanabileceğiniz bir başka uygulama da OkCupid Dating. Bir buluşma ayarlamak için gereken bilgileri girerek, sizinle kimlerin görüşmek istediğini görebilirsiniz. Güçlü bir eşleştirme algoritmasına sahip olan uygulama ile belirlediğiniz kriterlerdeki kişiler arasından en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Tango

Bu uygulamayı kullanarak da size yakın olan kişileri görebilir, profillerini inceleyebilir ve hatta direkt olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tango uygulamasını ayrıca arkadaşlarınızla iletişim için de kullanabiliyorsunuz.

Sevgililer gününde yalnız kalmamanız için gerekli tüm ekipmanları sıraladık. Şakayla karışık sizlere aktardığımız bu uygulamaları elbette dozunda kullanmanızı tavsiye ederiz. Bir başka makalemizde görüşmek üzere.

En İyi 10 Türk Yapımı Android Oyunu

YORUMLAR