Facebook Mobil

Facebook Mobil

(Android)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

14 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
Facebook Mobil
Facebook Mobil
Facebook Mobil
Facebook Mobil

Android İçin Facebook Uygulaması

Can Çevrim Son güncelleme 3 yıl önce

Popüler Sosyal Medya Uygulaması Facebook Artık Android'de

Facebook Android uygulaması sayesinde popüler sosyal medya sitesi Facebook üzerinde olan biten her şeyi nerede olursanız olun mobil cihazlarınız aracılığıyla rahatlıkla takip edebilirsiniz. Facebook tarafından geliştirilen resmi Facebook uygulaması olarak dikkat çeken Facebook Mobil, arkadaşlarınızla iletişim kurmanın en hızlı yollarından bir tanesi.

Sadece arkadaşlarınız dışında sizleri neredeyse tüm dünyaya bağlayan bir uygulama olan Facebook ile o anki durumunuzu güncelleyebilir, hoşunuza giden bağlantıları ve fotoğrafları paylaşabilir, Facebook üzerinde yer alan diğer kullanıcılara özel mesajlar gönderebilir, arkadaşlarınızın durum güncellemelerine yorumlar yazabilir veya durum güncellemelerini beğenebilir, kişisel profilinizi düzenleyebilir, arkadaşlarınızın profillerine göz atabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan sohbet ve mesajlaşma özelliği sayesinde arkadaşlarınıza yazılı mesajlar gönderebileceğiniz gibi sesli mesajlar ve fotoğraflar da gönderebilirsiniz. Ayrıca yine sohbet özelliği üzerinde yer alan ifadeleri kullanarak, mesajlarınızı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bu güzel özelliklerin dışında Facebook üzerinde yöneticisi olduğunuz sayfaları da yine Facebook Android uygulaması yardımıyla yönetebilir, sayfaların istatistiksel bilgilerini görüntüleyebilir veya sayfalar üzerinden paylaşım yapabilirsiniz.

Android işletim sistemiyle oldukça entegre ve akıcı bir şekilde çalışan Facebook Mobil uygulaması sayesinde, cihazınız üzerinde kullandığınız diğer uygulamalar üzerinden kolayca Facebook üzerinde paylaşımlar da yapabilme şansına sahip olacaksınız.

Aynı zamanda oldukça şık, modern, sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulamayı ilk kez çalıştırdığınız zaman size ait olan yayın akışı sayfasıyla karşılaşacaksınız. Bu bölüm üzerinde arkadaşlarınız tarafından yakın zamanda paylaşılmış olan tüm içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Mesajlar, arkadaşlık istekleri, profiliniz, arkadaş arama ve arkadaşlarınızın profillerini kolayca farklı sekmeler altında görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca etkinlikler, fotoğraflar, notlar, gruplar ve çok daha fazlasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğer Facebook üzerinde yer alan sohbet özelliğini seviyorsanız ve o an hangi arkadaşlarınızın Facebook üzerinde çevrimiçi olduğunu görmek isterseniz, yine Facebook Mobil uygulaması sayesinde çevrimiçi arkadaşlarınızı görebilir ve onlarla hemen bir sohbet başlatabilirsiniz.

Her ne kadar Facebook web sürümü kadar etkili bir kullanıma ve web sürümü üzerinde yer alan tüm özelliklere sahip olmasa da kullanıcılara eksiksiz bir Facebook deneyimi yaşamaları için ihtiyaç duyabilecekleri tüm özellikleri sunmaya çalışan Facebook Android uygulaması, sahip olduğu özellikler düşünüldüğü zaman gerçekten de kullanıcılara etkili bir çözüm sunuyor.

Facebook Mobil için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
8,917 / 4,132,227
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Cihaza göre değişir.
Üretici:
Facebook

Sosyal Medya Popülerleri

 1. Facebook Mobil
  Facebook MobilAndroid İçin Facebook Uygulaması
 2. Instagram
  InstagramAndroid için Fotoğraf Paylaşma Uygulaması
 3. Facebook Lite (APK)
  Facebook Lite (APK)Android için Facebook Lite (APK) Versiyonu
 4. Derya Abla Kahve Falı
  Derya Abla Kahve FalıAndroid İçin Kahve Falı Baktırma Uygulaması
 5. Scope (Periscope)
  Scope (Periscope)Android için Canlı Yayın Uygulaması