Facebook Messenger (Android)
Facebook Messenger
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1,038,663

 • Üretici

  Facebook

Facebook Messenger (APK), Facebook arkadaşlarınızla çok daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde mesajlaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Facebook Messenger ile Facebook üzerindeki tüm arkadaşlarınızla hızlı, ücretsiz ve çok daha eğlenceli şekilde mesajlaşmanıza olanak sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Facebook Messenger İndir APK

Facebook'a entegre olarak çalıştığı için tek ihtiyacınız olan uygulamayı kurduktan sonra Facebook hesabınızla giriş yaparak arkadaşlarınızla mobil ortamda mesajlaşmaya başlamaktır. İsterseniz Facebook arkadaşlarınız dışındaki arkadaşlarınıza mesaj atmak için rehberinizde yer alan kişilere de mesaj gönderebilir veya telefon numarası aracılığıyla listeniz yeni kişiler ekleyebilirsiniz.

Facebook mobil uygulaması altında yer alan mesajlaşma özelliğini farklı bir platforma taşıyan Facebook Messenger, Facebook mesaj gönderme işlemlerini tamamen kendi üzerinden gerçekleştirmenize olanak sağlamasının dışında sizlere birçok ekstra özellik de sunmaktadır.

Messenger uygulaması sayesinde arkadaşlarınızla grup sohbetleri yapabilir, arkadaşlarınıza doğrudan videolar, fotoğraflar gönderebilir, uygulama içerisinde yer alan sohbet balonları özelliği sayesinde tarafınıza gelen tüm mesajları anlık olarak görüntüleyebilir, diğer ülkelerde yer alan arkadaşlarınızla ücretsiz sohbet edebilir, mesajlarınıza eğlenceli çıkartmalar ekleyebilir ve isterseniz sesli mesajlar gönderebilirsiniz.

Son olarak Facebook sohbet veya Messenger mobil olarak adlandırabileceğimiz Facebook Messenger uygulaması sayesinde akıllı telefonlarınız üzerinde gerçekleştireceğiniz mesajlaşma deneyimini bir üst seviyeye taşımak tamamen sizin elinizde.

İndirme seçenekleri arasında yer alan Facebook Messenger APK dosyası sayesinde Facebook Messenger yükleme işlemini ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Messenger Android Uygulaması Özellikleri

 • Birlikte izleyin: Messenger görüntülü sohbet ve odalar ile videoları, TV programlarını ve filmleri arkadaşlarınızla birlikte izleyin.
 • Özel ifadeler: Söyleyecek bir şey bulamıyor musunuz? Seçebileceğiniz çok daha fazla ifade simgesiyle artık ifadelerinizi özelleştirebilirsiniz.
 • Sohbet temaları: Sohbetlerinizi daha kişisel hale getirmek için Batik veya Aşk gibi eğlenceli tema ve renkler arasından istediğinizi seçin.
 • Odalar ile grubu bir araya getirin: Messenger yüklü olmayan kişilerinizle görüntülü grup sohbeti yapmak için bir bağlantı gönderin. Süre sınırı olmadan 50 kişiye kadar sohbet edin.
 • Ücretsiz görüntülü aramalarla bağlantıda kalın: FaceTime benzeri ancak farklı cihazlarda (Android, iOS vb.) çalışan sınırsız canlı görüntülü sohbet ile arkadaşlarınızı ve ailenizi yakınınızda tutun. Yüksek kaliteli ses, yüksek çözünürlüklü video ve yüz filtreleri gibi interaktif video özellikleriyle en fazla 8 kişiye kadar grup olarak görüntülü aramalar gerçekleştirin.
 • Sınırsız, ücretsiz mesajlaşma ve arama: Dünyanın dört bir yanından Facebook arkadaşlarınıza bir mesaj gönderin. Telefonda, tablette ve webde yüksek kaliteli sesli ve yazılı mesajlaşmanın keyfini çıkarın.
 • Karanlık mod: Sohbet arayüzünün renklerini karartan yeni ve şık bir görünümle gözlerinizi biraz dinlendirin.
 • Sesli ve görüntülü mesajlar kaydedin ve gönderin: Kayıt butonuna basıp sesli mesaj gönderin. Konuşun, şarkı söyleyin, haykırın...
 • Çıkartma, gif ve ifade simgeleriyle kendinizi ifade edin: Yaratıcı yönünüzü göstermek için özel çıkartmalar kullanın. Görüntülü aramalara efekt ve filtreler de ekleyebilirsiniz.
 • Dosya, fotoğraf ve videolar gönderin: Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz dosya sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.
 • Planlayın ve gerçekleştirin: Anketler ve daha fazlası ile bir araya gelmek için planlar yapın. Bir buluşma noktası önerin veya sadece birkaç dokunuşla konumunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu söyleyin.
 • İşletmelerle sohbet edin: Rezervasyon yapmak, müşteri desteği almak, fırsatlar yakalamak ve daha fazlası için işletmelerle kolayca bağlantı kurun.
 • SMS Messenger'a geliyor: İletişimde kalmak için birden fazla uygulama açmanıza gerek yok. SMS ve Messenger için tek bir uygulama kullanın.
 • Farklı platformlarla uyumluluk: Site, portal ve diğer bir dizi cihazda arkadaşlarınızla sohbet edin.

YORUMLAR