Cristiano Ronaldo Facebook'ta Dizi Yapıyor

Cristiano Ronaldo Facebook Dizi

Dünyanın en tanımış futbolcularının başında gelen Cristiano Ronaldo, dizi yapımcısı olduğunu açıklayarak, sürpriz bir çıkış yaptı.

Ronaldo, yakın zaman Facebook üzerinden yayınlanmaya başlayacak ve kadın futbolunu konu alacak dizinin yapımcılığını üstlendi.

Cristiano Ronaldo Wiip

1985 yılında Portekiz’de doğan Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, genç yaşta Sporting Lizbon alt yapısında futbola başlamış ve Manchester United’a giderek adını duyurmuştu. United’tan sonra Real Madrid’e rekor ücretle transfer olan yıldız oyuncu, Madrid ile sayısız kupa kazanmış ve en çok gelir elde eden futbolcular listesinde zirveye yerleşmişti. Takımından ve reklamlardan kazandığı paraları hayır işlerine harcamasıyla tanınan Cristiano Ronaldo, yine bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında dizi yapımcısı oldu.

Hollywood’a dair yaptığı haberlerle tanınan Deadline, Memphis Beat dizisinin yaratıcıları olan Liz Garcia ve Josh Harto’nun yeni işleri hakkında bilgiler verdi. İnternet sitesi, ikilinin New York’un yakınlarındaki bir kasabada, genç kızlardan oluşan futbol takımının maceralarına yer verecek, Wiip adındaki yeni dizileri üzerinde çalıştığı aktardı. Dizinin etnik ve sınıfsal olarak farklı kökenlerden gelen kızların aile, arkadaşlık, aşk ve başarı hikâyelerinden oluşacağı ifade edilirken, dizi ekibinde Cristiano Ronaldo’nun da yer alacağı kaydedildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ronaldo, “Boş zamanlarımda en çok yapmak istediğim şeylerden biri iyi televizyon yapımı izlemektir. Bu dizinin yapımcısı olmak, özellikle de onu hayata geçirmek için çok çalışan insanların yetenekleri göz önüne alındığında inanılmaz bir deneyim olacak. Benim hayatım da dizide yer alan kızların yaşadıklarıyla benzerlikler taşıyor. Bu, Değerler, zorluklar, arkadaşlık, zor zamanlar, sıkı çalışma, dayanışma, gerilimler ve uyumla, tek kelimeyle hayatla ilgili” dedi.