Sıcak Kafa 2. Sezon Çıkacak mı? Şevket Çoruh Açıkladı!

Geçtiğimiz yılın sonunda ilk sezonu yayımlanan Sıcak Kafa dizisiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Peki, Sıcak Kafa 2. sezon gelecek mi? İşte detaylar!

Sıcak Kafa 2. sezon yayımlanacak mı sorusunun cevabı, popüler Netflix dizisinin ilk sezonunu beğenen izleyiciler tarafından çok merak ediliyordu. Netflix tarafından alınan kararla birlikte söz konusu dizinin yeni sezonunun gelip gelmeyeceği belli oldu.

Sıcak Kafa 2. Sezon Gelecek mi?

İlk sezonu 2022 yılının aralık ayında Netflix isimli dijital yayın hizmeti üzerinden yayımlanan Sıcak Kafa, çoğu izleyici tarafından oldukça beğenilmişti. İlk sezonu izleyen kişiler, ikinci sezonun ne zaman çıkacağını merak ediyordu.

Dizinin başrol oyuncu kadrosunda yer alan Şevket Çoruh, resmi Twitter hesabı üzerinden dizinin ikinci sezonu ile ilgili oldukça önemli bir açıklamada bulundu. Çoruh, konu ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi:

"Çok abuk bir ayrılık oldu. Bilsem bu kadar sıkı dostluk kurmazdım. Kısa sürdü yoldaşlığımız. Kendine iyi bak Anton."

Bu açıklamanın ardından bir Twitter kullanıcısı, "2. sezon yok mu yani" şeklinde bir soru sordu. Çoruh, bu soruya "Yok" yanıtını verdi. Böylelikle Sıcak Kafa, Netflix'in ilk sezonda bitirdiği diziler arasındaki yerini aldı.

Sıcak Kafa Oyuncuları

  • Osman Sonant
  • Şevket Çoruh
  • Hazal Subaşı
  • Kubilay Tunçer
  • Arda Aranat
  • Furkan Kalabalık
  • Jordan Reynolds

Sıcak Kafa isimli Netflix dizisinin iptal edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Netflix'in Nisan Ayı İçerikleri Açıklandı: Birbirinden İddialı Yapımlar!
Sinema

Netflix'in Nisan Ayı İçerikleri Açıklandı: Birbirinden İddialı Yapımlar!

Yayımlanan bir videoyla birlikte Netflix'in nisan ayı içerikleri belli oldu. Açıklanan listeye göre önümüzdeki ay içerisinde çeşitli türlerde pek çok yapım izleyicilerle buluşacak.

YORUMLAR