Netflix Ekim Ayı İçerikleri Açıklandı: İddialı Yapımlar Yolda!

Netflix'in ekim ayı boyunca yayımlayacağı içerikler belli oldu. Peki, Netflix'e hangi film ve diziler eklenecek? İşte paylaşılan listenin detayları!

Yayınlanan bir videoyla birlikte Netflix'in ekim ayı içerikleri belli oldu. Açıklanan listeye göre önümüzdeki ay içerisinde çeşitli türlerde pek çok yapım izleyicilerle buluşacak. Peki, ekim ayında hangi dizi ve filmler eklenecek?

Netflix Ekim 2023 İçerikleri Listesi

 • Beth Stelling: If You Didn't Want Me Then - 3 Ekim
 • David Beckham - 4 Ekim
 • Lupin 3. sezon - 5 Ekim
 • Fair Play - 6 Ekim
 • ANIL4R - 10 Ekim
 • Usher Evi'nin Çöküşü - 12 Ekim
 • Big Mouth 7. sezon - 20 Ekim
 • Disco Inferno - 20 Ekim
 • Yaratılan - 20 Ekim
 • Prenses Gücü 2. sezon - 23 Ekim
 • Gezegenimizde Yaşam - 25 Ekim
 • Acı Reçete - 27 Ekim

Netflix Türkiye'de Haftanın En Çok İzlenen Dizileri Belli Oldu!
İNTERNET

Netflix Türkiye'de Haftanın En Çok İzlenen Dizileri Belli Oldu!

Netflix, her hafta olduğu gibi bu hafta da Türkiye ve globaldeki popüler dizileri açıkladı. Netflix kullanıcılarının da anlık olarak takip edildiği ilk 10'da haftalık sıralama belli oldu.

Netflix Dizi Önerileri - Ekim 2023
Sinema

Netflix Dizi Önerileri - Ekim 2023

Netflix dizi önerileri söz konusu olduğunda size yeterince yardımcı olamıyor mu? Dijital yayın platformunun dizi önerme algoritmasına rağmen Netflix'te hangi dizi izlenmeli 2023 yılında gibi sorularınız varsa tam olarak sizin için hazırladığımız listemize göz atmak isteyebilirsiniz.

Beth Stelling: If You Didn't Want Me Then

59 dakika uzunluğundaki Beth Stelling: If You Didn't Want Me Then, Komedyen Beth Stelling'in stand-up gösterisini konu alıyor.

David Beckham

Dünyaca ünlü David Bechkam isimli başarılı futbolcunun belgeseli 4 Ekim tarihinde Netflix'in kütüphanesine eklenecek.

Lupin

2021 yılında yayımlanmaya başlayan Lupin dizisinde Arsen Lüpen'in maceralarından esinlenen Assane Diop, haksızlığa uğrayan babasının intikamını almaya çalışır.

Fair Play

1 saat 55 dakika uzunluğundaki filmde yatırım fonunda gerçekleşen bir terfi, yeni nişanlanmış olan çifti ayrılığa sürükler.

ANIL4R

2022 yılında yayımlanmaya başlayan ANIL4R (DI4RIES) dizisi, bir grup gencin hikâyesini konu alıyor. Dizinin ikinci sezonu 10 Ekim tarihinde yayımlanacak.

Usher Evi'nin Çöküşü

Usher Evi'nin Çöküşü (The Fall of the House of Usher), Edgar Allan Poe'nun aynı adlı kitabına dayanıyor. Netflix'in mini dizileri arasında yerini almaya hazırlanan yapım korku ve dram türlerinde.

Big Mouth

IMDb puanı yüksek animasyon dizileri arasında yer alan Big Mouth'un yedinci sezonu 20 Ekim tarihinde yayımlanacak.

Disco Inferno

Karanlık bir varlıkla yüzleşen genç çiftin hikâyesini konu alan Disco Inferno isimli yeni Netflix filmi 20 Ekim tarihinde yayımlanacak.

Yaratılan

Yaratılan, yasaklı ve oldukça riskli bir deney yapmaya çalışan tıp öğrencisinin hikâyesini konu alıyor. Dizinin başrol oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Erkan Kolçak Köstendil ve Engin Benli yer alıyor.

Prenses Gücü

Animasyon dizisi Prenses Gücü (Princess Power ), Yaban mersini, Kivi, Ananas ve Ahududu Krallıklarının prenseslerinin maceralarını anlatıyor.

Gezegenimizde Yaşam

Gezegenimizde Yaşam (Life on Our Planet) isimli belgesel 25 Ekim tarihinde Netflix üzerinden yayımlanacak.

Acı Reçete

2 saat 2 dakika uzunluğundaki Acı Reçete (Pain Hustlers) isimli filmde batmakta olan ilaç şirketinde çalışmaya başlayan bir kadın, kendini tehlikeli ve yasadışı operasyonun içerisinde bulur.

Netflix Film Önerileri - Ekim 2023
Sinema

Netflix Film Önerileri - Ekim 2023

En iyi Netflix filmleri ve dizileri ile kullanıcıların gözdesi olan Netflix, film önerileri isteyen izleyicilerine uygulama ya da web sitesi içinde yardımcı olacak bir algoritması sunuyor.

Popüler dijital yayın hizmetinin kütüphanesine önümüzdeki ay içerisinde eklenecek içerikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR