Vine'a 'Önerilen İçerikler' İsimli Yeni Bir Kanal Eklenecek

Vine'a 'Önerilen İçerikler' İsimli Yeni Bir Kanal Eklenecek

Yüzlerce insanın fenomen olmasına aracılık eden başarılı video uygulaması Vine, son dönemde kullanıcılarını daha fazla memnun edebilmek için durmadan çalışıyor. Vine, uygulaması 2013 yılından itibaren hayatımıza giren ve 7 saniyelik videolar çekerek eğlenceli içerikler oluşturmayı amaçlayan mobil bir uygulama. Herkesin mutlaka izlemiş olduğu Vine videoları, artık geliştiriciler tarafından açılan özel bir kanala toplanacak. Bu sayede uygulamanın kullanıcılara daha önce izlediği içerikler kaynak alınarak yeni önerilerde bulunması bekleniyor.
Önerilen videolar kanalı, Twitter tarafından geliştirilen Vine'da kullanıcıların izleyecek yeni video bulamamasından şikayetçi olmaları üzerine ortaya çıktı.

Günümüzde Youtube'un başarıyla kullandığı benzer videolar bölümü tarzında bir özellik çok yakında Vine'da da aktif olacak. İlk olarak iOS işletim sistemine entegre edilmesi beklenen önerilen videolar bölümü, iOS'ten sonra diğer platformlar içinde aktif hale getirilecek. Ama özelliğin ilk olarak kullanılması için iOS’e ayrıcalık tanındı.

Geliştiriciler bu bölümdeki videoları eklerken kullanıcıların daha önce görmediği ve haber akışında gözünden kaçmış olabilecek içeriklere ağırlık verecek. Kısa videoları tekrar tekrar gündeme getirecek olan önerilen videolar bölümü oldukça faydalı olacak. Vine uygulaması içerisinde kullanıcılarına daha fazla vakit geçirtmek için uğraşan geliştiriciler, bakalım ilerleyen günlerde başka hangi yeniliklerini açıklayacak.

Vine uygulamasını ücretsiz olarak indirin:

Twitter ve Vine Profilleri Birleşiyor

6 Saniyelik Vine Videolarınıza Artık Müzik de Ekleyebileceksiniz

YORUMLAR