Google Earth Linux

Google Earth Linux

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37,506
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Uydulardan alınan resimlerin, haritaların ve Google'un arama gücünün birleştirildiği, masaüstünüzden dünya üzerindeki herhangi bir noktaya bakabilmenize ve sokağınızda park eden arabalara kadar görebilmenize olanak sağlayan, her geçen g

Google Earth masaüstünüze dünyayı ve diğer herhangi bir gezegeni resim olarak getirmekten öte coğrafi bilgilerinide size detaylı bir şekilde sunuyor. Maui ve Paris gibi egzotik yerleri bilgisayarınızdan gezebilirken belirttiğiniz ilgli alanlarına göre sizlere restoranları, hastaneleri ve okulları daha belirgin bir halde 3 boyutlu olarak sunabiliyor.

Not: Binaları üçboyutlu olarak Google Earth üzerinde yapılandırmak istediğinizde http://earth.google.com/3d.html adresinden binanın .kmz uzantılı dosyasını indirip programınıza eklemeniz gerekmektedir.

Sürekli olarak dahada detaylandırılmaya ve yeni özellikler eklenmeye devam edilen bu hızlı ve kolay kullanımlı yazılıma versiyon 4.2 ile birlikte Sky (Gökyüzü) özelliği eklenmiş bulunuyor. Bu özellik ile sadece dünyayı gezmeyi istemeyen uzay meraklılarına milyonlarca yıldızı ve galaksiyi izleyebiliyorsunuz.