Achording

Achording
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Achording uygulaması sayesinde istediğiniz şarkının gitar akorlarını iPhone ve iPad'inizden kolayca bulabilirsiniz.

Achording uygulaması, bilhassa müzisyenler ve gitar çalmayı öğrenmek isteyenlerin faydalanabilecekleri ücretsiz iPhone ve iPad uygulamalarından bir tanesi. Gitar akorlarını ve tablarını mobil cihazınızı kullanarak bulmakta faydalanabileceğiniz uygulamanın arayüzü de oldukça kolay kullanımlı ve gitarınızda çalmak istediğiniz parçaları hemen bulmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • İnternet üzerinden akor ve tab arama
  • Tab ve akorları kolayca görmek için kalibrasyon
  • Otomatik kaydırma ile anlık olarak çalabilme
  • Akor ve tablara offline olarak erişim sağlama

Uygulamada akorlarıın görüntülenmesi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşiyor ve ekranınıza tam olarak oturuyor. Bu nedenle küçük ekranlı akıllı telefon kullanıcıları bile akorları görüntülerken herhangi bir sorun yaşamayacaklar. Uygulama otomatik olarak kaydırmayı desteklediği için gitarınızı çalarken ekranda akorlar anlık olarak akıyorlar ve şarkıyı hiç bir engelle karşılaşmadan çalabiliyorsunuz.

Uygulamadaki aramalar internetteki popüler gitar akorları siteleri üzerinden gerçekleştiriliyor ve sonuçlar güzel bir listeleme ile gösteriliyorlar. Bir şarkının birden fazla versiyonu olabildiği için kendi seviyenize göre bir akor ya da tab bulmanız da mümkün.

Gitar çalmayı seven kullanıcıların akıllı telefon ve tabletlerinde bulundurmaktan keyif alacakları bir uygulama olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR