AOFApp

AOFApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AOFApp uygulaması ile nerede olursanız olun Açıköğretim sınavına hazırlanabilirsiniz.

AOFApp, Açıköğretim önlisans ve lisans öğrencilerine yönelik hazırlanmış, birçok bölüm, ders ve konuya ait testin bulunduğu bir eğitim uygulamasıdır. Tüm içerikten ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz uygulama sayesinde metroda, otobüste, takside nerede olursanız olun Açıköğretim sınavına hazırlanabileceksiniz.

40’dan fazla bölüme ait test sorularını bünyesinde barındıran AOFApp adlı uygulamanın en güzel yanı testleri indirme seçeneği sunması. Bu sayede okuduğunuz bölüme ait geçmiş yılın tüm soruları tablet veya telefonunuza yükleyerek yolda internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çözebilirsiniz.

Güz Vize / Final ve Bahar Vize / Final sorularını ayrı ayrı gösteren uygulamada soruların yanıtlarını test sonunda anında görebiliyorsunuz. Ayrıca soruları çözerken süre işliyor. Test sonucunda da testi kaç dakikada tamamladığınız, kaç puan aldığınız, doğru – yanlış ve boş sayılarınız gösteriliyor.

AOFApp uygulamasında Adalet, Bankacılık ve Sigortacılık, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Dış Ticaret, Elektrik Enerjisi Üretim - İletim ve Dağıtımı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Ev İdaresi, Felsefe, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İlahiyat, İngilizce Öğretmenliği, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi, Kültürel Miras ve Turizm, Laborant ve Veteriner Sağlık, Lojistik, Marka İletişimi, Medya ve İletişim, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Okulöncesi Öğretmenliği, Özel Güvenlik ve Koruma, Perakende Satış ve Mağaza Yöneticiliği, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sosyal Bilimler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Spor Yönetimi, Tarım, Tarih, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat Hizmetleri, Türk Dili ve Edebiyatı, Yerel Yönetimler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Konaklama İşletmeciliği bölümlerine ait testler bulunmaktadır.

YORUMLAR